Nazywam się Olga Luterek i jestem właścicielką oraz administratorką bloga Napisawszy. Jestem osobą prywatną, nie prowadzę firmy. Możesz się ze mną kontaktować pod adresem hej@napisawszy.pl.


Dodając komentarz na blogu, zapisując się na mój newsletter (Faworki) lub kontaktując się ze mną, przekazujesz mi swoje dane osobowe w postaci imienia lub nicka oraz adresu e-mail. Gwarantuję Ci bezpieczeństwo i tych danych i nieudostępnianie ich osobom trzecim. Dane zabezpieczone są hasłem, korzystam również z kilkuetapowego logowania tam, gdzie to możliwe.


Platformy zewnętrzne, z których korzystam, to:

  • MailChimp, służący do tworzenia i wysyłki newslettera. Na serwerze platformy przechowywana jest baza adresów e-mail, potrzebnych do wysyłania newslettera, oraz imion/nicków, które pozwalają spersonalizować wiadomości.
  • Disqus, system komentarzy.
  • Google Analytics, platforma służąca do analizy statystycznej danych o użytkownikach bloga.

Twoje dane przetwarzam wyłącznie w zakresie, na jaki wyrażasz zgodę, czyli do kontaktowania się z Tobą lub wysyłki newslettera. W każdej chwili możesz zażądać usunięcia lub zmiany swoich danych, a także zaprzestania ich dalszego przetwarzania.


Mój blog korzysta także z ciasteczek (cookies), czyli małych plików, które przechowywane są na urządzeniu końcowym użytkownika. Większość przeglądarek internetowych domyślnie dopuszcza przechowywanie cookies, jednak te ustawienia możesz w każdej chwili zmodyfikować.