100warzyszenie Wędrującej Sukienki

100 kobiet.
100 historii.
Milion emocji.
1 sukienka.


O akcji

2 listopada. Pochmurne, deszczowe popołudnie. Mała Granatowa z mojej szafy trafia w ręce pierwszej uczestniczki akcji. Otwieramy 100warzyszenie Wędrującej Sukienki. Jedna z moich sukienek będzie podróżować po Polsce. Stworzy łańcuch girl power.


Podróż sukienki

Podczas trwania akcji jedna sukienka odwiedzi 100 kobiet. Studentki i pracujące (oraz pracujące studentki). Matki i bezdzietne. Żony, panny, narzeczone i singielki. Nosimy różne rozmiary, jednak kobiecość to coś znacznie więcej niż cyferki na metce. Kobiecość to siła, którą każda z nas nosi w sobie.


Sukiennik

Mamy swoje życie, swoje historie, jedyne w swoim rodzaju. Wszystkie jesteśmy kobietami, jednak w tej samej sukience wyglądamy zupełnie inaczej. Razem z Małą Granatową podróżuje zeszyt, który stanie się sukienkowym dziennikiem, pisanym przez wszystkie uczestniczki akcji. To wyjątkowy zapis tego, jakie jesteśmy, co lubimy, o czym marzymy i jak postrzegamy siebie, naszą kobiecość, pracę nad stylem.


Finał

Najciekawsze fragmenty z Sukiennika oraz zdjęcia zostaną opublikowane w podsumowaniu akcji na moim blogu oraz w formie ebooka. Na koniec akcji spotkamy się wszystkie, żeby na jeden wieczór stworzyć realne stowarzyszenie pełne kobiecej energii.


Śledź akcję


Chcesz zostać sponsorem?

Poszukujemy sponsorów finału akcji.
Napisz do mnie na hej@napisawszy.pl